«Безпека дорожнього руху в Україні»

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, був проведений «Тиждень знань правил дорожнього руху» з 12.11. по 16.11.2018 року. До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.

Протягом тижня було проведено конкурси «Хто караще знає правила дорожнього руху», відеопрезентації для наймолодших від старшокласників, конкурс малюнків «Твій друг — безпечний рух» та вікторина «Дорожня грамота». На прикінці тижня до школи завітали інспектори з патрульної поліції, які розповіли дітям багато цікавого та корисного про безпеку дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.