“Безпека дорожнього руху в Україні”

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, був проведений “Тиждень знань правил дорожнього руху” з 12.11. по 16.11.2018 року. До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.

Протягом тижня було проведено конкурси “Хто караще знає правила дорожнього руху”, відеопрезентації для наймолодших від старшокласників, конкурс малюнків “Твій друг – безпечний рух” та вікторина “Дорожня грамота”. На прикінці тижня до школи завітали інспектори з патрульної поліції, які розповіли дітям багато цікавого та корисного про безпеку дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.