«Міжнародний день толерантності»

16 листопада — Міжнародний день толерантності.

У ЗОШ №3 участь у заході прийняли учні 1-11 класів та вчителі. Основною метою було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем оточуючих людей.

Девізом дня толерантності стали слова перського поета Сааді  «Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш на звання людина».

Члени учнівського самоврядування стали активними помічниками практичного психолога та провели інформаційні п’ятихвилинки  «Толерантність — це……». Серед учнів  8-класів було проведено опитування  «Чи вважаєш ти себе толерантною людиною?»

Також було підведено підсумки загальношкільної акції  «Поділися своєю добротою». Учні розповідали про свої добрі справи які вони зробили,  пообіцяли й надалі бути добрими один до одного. Завершенням акції стало  «Дерево толерантності» — де учні написали всі свої добрі справи і почепили на дерево.