“День української писемності та мови”

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

Учні та вчителі нашої школи також написали “18-й радіодиктант єдності”. Проводились цікаві вікторини  “Подорож океанами мови”, “Мову знаю і люблю, всі завдання пороблю”, ” Мовні витинанки” та “Мовні перлини”.

Учнівська Рада організувала на перервах  перегляд відео про “День української писемності та мови”, де діти змогли  побачити і дізнатися багато цікавого.

Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови…