«День української писемності та мови»

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

Учні та вчителі нашої школи також написали «18-й радіодиктант єдності». Проводились цікаві вікторини  «Подорож океанами мови», «Мову знаю і люблю, всі завдання пороблю», » Мовні витинанки» та «Мовні перлини».

Учнівська Рада організувала на перервах  перегляд відео про «День української писемності та мови», де діти змогли  побачити і дізнатися багато цікавого.

Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови…