Для Вас, Батьки!

Шановні батьки майбутніх першокласників !

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Рівненської міської ради з 01 квітня 2021 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2021-2022 навчального року.

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.orq».

Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти. Система  «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

Інструкція реєстрації для батьків — https://school.isuo.org/contact

Після ознайомлення з інструкцією перейдіть за посиланням на заклад освіти для подальшої реєстрації —  https://school.isuo.org/school/view?id=16553

Набір учнів відбуватиметься відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», наказу управління освіти від 09.02.2021 р. «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування».

За Рівненською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3 Рівненської міської ради:

Вулиці: Соборна (від залізниці до вулиці Михайла Старицького), Львівська, Артилерійська, Біла, Військове містечко (вулиця Гур’єва), Воля, Герцена, Гната  Хоткевича, Добра,Дубенська (від початку вулиці і до вулиці Чернишова – непарні номери). Княгиницького, Коперніка, Коротка, Коцюбинського, Михайла Старицького, Панаса Мирного, Пересопницька (від залізниці і до кінця), Петра Дорошенка, Петра Калнишевського, Петра Могили, Пирогова, Підгірна, Підкови, провулок Підгірний, провулок Підкови, провулок Шефський,  Промислова, Українська, Якова Бичківського.

Додатково повідомляємо, що у 2021-2022 н.р. в закладі буде відкрито 2 перші класи. Учні 1-А класу навчатимуться за програмою «Інтелект України», затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ №797 від 10.07.2012 р.). Навчання в таких класах відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Учні 1-Б класу навчатимуться за програмою НУШ.

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

1. Особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом).
  2. До заяви додати такі документи:
  • заяви одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
  • копії свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригіналу або копії медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 за № 794/18089;
  • копії документу, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків( під час подання копії пред’являється оригінал ).

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

• діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного улисті-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

Телефон для довідок: 63-33-27

Дні прийому: вівторок — з 10.00 до 15.00, четвер — з 10.00 до 15.00