Для Вас, Батьки!

Шановні батьки майбутніх першокласників !

З 01 лютого оголошується прийом документів до 1-го класу 2019-2020 навчального року. Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367розпорядження міського голови Рівного від 04.12.2018  №1113-р «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Адміністрація ЗОШ № 3 повідомляє, що у 2019-2020 н.р. в закладі буде відкрито 2 перші класи. Учні 1А класу навчатимуться за програмою «Інтелект України», затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ №797 від 10.07.2012 р.). Навчання в таких класах відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками.

Учні 1Б класу навчатимуться за програмою НУШ.

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

1. Особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом).
  2. До заяви додати такі документи:

1)    заяви одного з батьків дитини ( з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника );

2)    копії свідоцтва про народження дитини ( під час подання копії пред’являється оригінал );

3)    оригіналу або копії медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 « Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 за № 794/18089;

4)    копії документу, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків( під час подання копії пред’являється оригінал ).

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

• діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного улисті-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р. );
  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

Закріплення за закладами загальної середньої освіти міста Рівне територій обслуговування

За Рівненською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3 Рівненської міської ради:

Вулиці: Соборна (від залізниці до вулиці Михайла Старицького), Львівська, Артилерійська, Біла, Військове містечко (вулиця Гур’єва), Воля, Герцена, Гната  Хоткевича, Добра,Дубенська (від початку вулиці і до вулиці Чернишова – непарні номери). Княгиницького, Коперніка, Коротка, Коцюбинського, Михайла Старицького, Панаса Мирного, Пересопницька (від залізниці і до кінця), Петра Дорошенка, Петра Калнишевського, Петра Могили, Пирогова, Підгірна, Підкови, провулок Підгірний, провулок Підкови, провулок Шефський,  Промислова, Українська, Якова Бичківського.

Телефон для довідок: 26-96-57

Дні прийому: вівторок — з 10.00 до 15.00, четвер — з 10.00 до 15.00