Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Рівненської міської ради

НАКАЗ

13.03.2020 р.                                                                                 № 15-осн.

Про заходи щодо запобігання

поширенню нової коронавірусної

інфекції (COVID-19)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020    № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID-19)», розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 266-р «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Рівного», з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28 та 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу управління освіти Рівненського міськвиконкому № 92-осн. від 13.03.2020 р.

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес у ЗОШ № 3 м. Рівного з 13.03.2020 до 03.04.2020 року.
  2. Забезпечити режим роботи закладу та його працівників відповідно до п.п.5.3., 6.1.6.  «Угоди між управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та радою Рівненської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2019-2023 роки» та  розділу 6 п. 6.5 колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом ЗОШ №3.

На період карантину

• Працівникам закладу організаційно-педагогічну та навчальну роботу виконувати в дистанційному режимі із звітуванням адміністрації про проведене дистанційне навчання учнів:
  • середа (гуманітарні дисципліни);
  • четвер (природничо-математичні дисципліни).

На період карантину

• Вчителям-предметникам організувати дистанційне навчання через мережу Інтернет відповідно до навчальних планів. Проведені дистанційні заняття фіксувати у звітах за формами (додаток 1).

На період карантину

• Щотижня звітувати головам ШМО про проведені дистанційно-навчальні заняття:
  • середа (гуманітарні дисципліни);
  • четвер (природничо-математичні дисципліни).
  • Класним керівникам сприяти у проведенні дистанційної форми навчання, тримати зв’язок із учнями та батьками учнів школи.

На період карантину

• Покласти персональну відповідальність за виконання програм та якість дистанційного навчання на вчителів-предметників.

На період карантину

• Заборонити вихід на роботу працівників з ознаками інфекційного захворювання.

На період карантину

• Класним керівникам інформувати здобувачів освіти щодо заходів запобігання поширенню хвороби, проявів хвороби, дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті навчального закладу.

Постійно

1.  Медичній сестрі інформувати працівників закладу щодо заходів запобігання поширенню хвороби, проявів хвороби, дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті навчального закладу.

Постійно

1.  Працівникам закладу дотримуватися вимог профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних захворювань.

Постійно

1.  Технічному персоналу здійснювати вологе прибирання та дезінфікацію приміщень.

Постійно

1.  Заборонити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного ЗНО тощо.

На період карантину

1.  Заступнику директора з господарської частини забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, температурного режиму у закладі.

На період карантину

1.  Заступникам директора здійснювати контроль відповідно до своїх посадових обов’язків.

На період карантину

1.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                           О.З. Тимощук