Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Рівненської міської ради

                                Список дітей ЗОШ №3

зарахованих до 1-го класу 2018-2019 н.р.

1       Антонюк Олександр Олександрович

2       Батин Дарина Іванівна

3       Блажко Захар Борисович

4       Вознюк Софія Іванівна

5       Воловодік Максим Олександрович

6       Воробей Матвій Павлович

7       Глушко Софія Валеріївна

8       Горбань Матвій Сергійович

9       Гребень Артемій Олександрович

10     Гриник Артем Петрович

11     Давидюк Іван Володимирович

12     Данчук Артем Миколайович

13     Дахнова Аліна Євгенівна

14     Демедюк Валерія Вікторівна

15     Дундюк Катерина Миколаївна

16     Дячук Сергій Петрович

17     Злобіна Анна Олегівна

18     Іванова Дар’я Іванівна

19     Каленик Анна Олександрівна

20     Кібиш Софія Олексіївна

21     Ковбаснюк Яна Андріївна

22     Колесник Артем Васильович

23     Корженевська Юлія Юріївна

24     Корнійчук Владислав Михайлович

25     Костюк Есфір Дмитрівна

26     Котяй Кароліна Павлівна

27     Кривонос Марк Володимирович

28     Крижанська Валерія Олегівна

29     Курсик Богдан Ігорович

30     Лукашевич Злата Василівна

31     Мельничук Микола Віталійович

32     Михайлова Валентина Романівна

33     Михалко Христина Євгенівна

34     Мороз Олександра Василівна

35     Москалюк Дарина Олександрівна

36     Муллагалієв Артем Русланович

37     Нагорнюк Назар Олександрович

38     Новак Артем Михайлович

39     Овсіюк Людмила Володимирівна

40     Одуха Надія Петрівна

41     Омелянчук Ярослав Романович

42     Омельчук Софія Юріївна

43     Опанасюк Катерина Снргіївна

44     Подвисоцька Ангеліна Сергіївна

45     Попко Юлія Олександрівна

46     Потапчук Маркіян Миколайович

47     Павлушенко Ніка Вадимівна

48     Романюк Віктор Миколайович

49     Русскіх Матвій Дмитрович

50     Савич Софія Романівна

51     Самсон Амалія Володимирівна

52     Семенюк Давид Володимирович

53     Сістук Вікторія Петрівна

54     Слободянюк Анастасія Олександрівна

55     Співак Катерина Павлівна

56     Стець Дарина Максимівна

57     Татусь Діана Юріївна

58     Терещук Олександра Олексіївна

59     Ткач Вікторія Вікторівна

60     Ткачук Владислав Вікторович

61     Тополевська Вікторія Ігорівна

62     Тудзьо Марія Сергіївна

63     Устимець Вероніка Володимирівна

64     Фадєєва Кіра Сергіївна

65     Федчук Ілля Ігорович

66     Халявіна Ірина Олексіївна

67     Хринюк Олена Русланівна

68     Цимбалюк Владислава Іванівна

69     Чілій Злата Вікторівна

70     Ширко Поліна Юріївна

71     Шкодич Арсеній Андрійович

72     Шлапак Дмитро Анатолійович

73     Ярошик Владислав Артемович

                                       

 

     До відома батьків!

 

В навчальному закладі є 17 вільних місць для зарахування дітей до 1го класу.

 

 

1376566407.jpg

 

Пріоритетні напрямки діяльності закладу:

  • Розвиток особистості, її задатків і здібностей, формування соціально зрілої, національно свідомої особистості, громадянина України.
  • Забезпечення сприятливого психологічного мікроклімату в учнівському та педагогічному колективах.
  • Розвиток здоров'язберігаючого середовища.
  • Забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційнній основі та впровадження ІКТ в навчально-виховний процес.
  • Розвиток учнівського самоврядування.
  • children-hotline-810450

 

Запрошення на навчання

Друк
PDF
s00456791-300x28236603 html m4950decc

 

 

 

 

  

Шановні батьки майбутніх першокласників !

 

 З 1 лютого 2018 року розпочинається набір до перших класів. Виходячи з можливостей матеріально-технічної бази школи, буде відкрито три перших класи. При вступі до першого класу школи перевага надається дітям, зареєстрованим в мікрорайоні, закріпленому за школою.

 

Детальніше...